Kadra Szkoleniowa Firmy PeZet Piotr Zontek Projekty – Szkolenia

Kadra Szkoleniowa Firmy PeZet Piotr Zontek Projekty – Szkolenia

 

Do prowadzenia Naszych szkoleń zatrudniamy profesjonalistów, którzy potrafią przekazywać wiedzę wykorzystywaną w życiu zawodowym.

Anna Zielińska Stecyna

Trener Szkoleniowiec z Myślenia Wizualnego w Pracy

 

Od 2008r. jestem managerem w jednej z największych firm usługowych w  Polsce. Kieruję dynamicznym zespołem, odpowiadam za sprzedaż oraz wysoką jakość świadczonych usług. Skończyłam studia magisterskie z zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studia podyplomowe z Systemów Zarządzania Jakością na Wyższej Szkole Biznesu.
Jestem trenerem wewnętrznym. Prowadzę szkolenia produktowe, sprzedażowe, coachingowe dla managerów i sprzedawców oraz z 5S – narzędzia stosowanego w Lean Management. Jestem certyfikowanym Green Beltem Six Sigma – kieruję projektami realizowanymi metodą DMAIC. Podczas prac projektowych pracuję narzędziami Lean Sigma, metodą 5S oraz Kaizen – ciągłe doskonalenie – ponieważ jestem przekonana, że ulepszaniu nie ma końca…. Tą filozofią kieruję się również w życiu prywatnym. Ciągle uczę się czegoś nowego, a inspiracji wokół nie brakuje… Rysuję od zawsze. Jestem zachwycona skutecznością rysunku biznesowego i dlatego teraz chcę podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w stosowaniu Myślenia Wizualnego w pracy.Przedstawienie Trenera za pomocą rysunkuhttps://www.youtube.com/watch?v=AyBYIl9c5Ng&feature=youtu.be