Szkolenia dla Firm MS PowerPoint

Szkolenia dla Firm MS PowerPoint PeZet Piotr Zontek Projekty – Szkolenia

W dzisiejszych czasach  każdy z nas  posługuje się programem MS Office PowerPoint, wykorzystując go do tworzenia prezentacji multimedialnych. Jest to program, przydatny i niezastąpiony podczas wystąpień, konferencji, zebrań, narad oraz wszędzie tam, gdzie chcemy efektownie przedstawić w  jasny i klarowny sposób wyniki swojej pracy lub wyjaśnić omawiane zagadnienia.  Na szkoleniu nauczysz się między innymi zasad tworzenia prezentacji, tabel oraz diagramów czy też korzystania z szablonów motywów animacji i schematów kolorów oraz wyświetlania prezentacji.

Szkolenia dla Firm MS PowerPoint PeZet Piotr Zontek Projekty – Szkolenia

Kurs Szkolenie MS PowerPoint dla Firm organizujemy również w innych miejscowościach na terenie województwa małopolskiego: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Sucha Beskidzka, Wadowice, Wieliczka, Zakopane

Szkolenia dla Firm MS PowerPoint PeZet Piotr Zontek Projekty – Szkolenia

Kurs Szkolenie MS PowerPoint dla Firm organizujemy również w innych miejscowościach na terenie województwa mazowieckiego: Warszawa,  Radom, Płock, Siedlce, Białobrzegi, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kozienice, Legionowo, Lipsko, Łosice, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów