Szkolenia z Programu Optima

Szkolenia z Programu Optima PeZet Piotr Zontek Projekty-Szkolenia

System ERP Optima to najpopularniejszy polski program do zarządzania wśród mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Stanowi on nieocenioną pomoc podczas zarządzania i prowadzenia księgowości. System ten obsługuje wszystkie formy księgowości i zawsze pozostaje w zgodzie z obowiązującymi przepisami, dlatego warto zapoznać się z jego obsługą. Szkolenie z Programu Optima organizowane przez PeZet Piotr Zontek Projekty-Szkolenia pozwala na zapoznanie się z różnymi funkcjami programu od strony praktycznej.

Szkolenia z Programu Optima PeZet Piotr Zontek Projekty-Szkolenia

Kurs Szkolenie z Programu Optima w Krakowie organizujemy również w innych miejscowościach na terenie województwa małopolskiego: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Sucha Beskidzka, Wadowice, Wieliczka, Zakopane

Szkolenia z Programu Optima PeZet Piotr Zontek Projekty-Szkolenia

Kurs Szkolenie z Programu Optima w Warszawie organizujemy również w innych miejscowościach na terenie województwa mazowieckiego: Warszawa,  Radom, Płock, Siedlce, Białobrzegi, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kozienice, Legionowo, Lipsko, Łosice, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów