Usługi geotechniczne i projektowe

MaZoTECH Małgorzata Wójcicka Usługi geotechniczne i projektowe

MaZoTECH – geotechnika i wykonywanie dokumentacji

Firma MaZoTECH działa na rynku od czerwca 2016 roku. Od początku swojego istnienia zajmujemy się wykonywaniem badań podłoża gruntowego i sporządzaniem dokumentacji geotechnicznych dla firm oraz osób prywatnych. W 2017 roku podjęta została decyzja o rozszerzeniu działalności firmy o wykonywanie dokumentacji warsztatowych konstrukcji budowlanych oraz projektów domów jednorodzinnych.

Właścicielką firmy jest mgr inż. Małgorzata Wójcicka – absolwentka Akademii Górniczo- Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii, kierunku budownictwo. Jako specjalizację na studiach II stopnia wybrała geotechnikę i budownictwo specjalne.

Realizacje

Badania podłoża gruntowego pod obiekty:

• Centrum Edukacji Ekologicznej w Wiśle
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Pszczynie
  • droga w Jaworzynce – Czadeczka
  • powierzchnie handlowo-usługowe w Zatorze
  • budynki jednorodzinne m.in. w Bielsku-Białej, Regulicach, Brennej, Imielinie,    Międzybrodziu-Bialskim, Roczynach

Usługi projektowe:

1. Dom na Kępie w Międzybrodziu Bialskim  – projekt architektoniczno-budowlany
  2. rysunki warsztatowe balustrad
  3. rysunki warsztatowe hal stalowych

Prace geotechniczne i projektowanie

Firma MaZoTECH świadczy usługi w zakresie geotechniki oraz projektowania dla budownictwa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalną realizację usług, terminowość, kompleksową obsługę każdego Klienta oraz korzystne ceny.

Geotechnika

Firma zajmuje się badaniami podłoża gruntowego pod inwestycje indywidualne oraz publiczne. Badanie geotechniczne pozwalają na podjęcie decyzji dotyczącej posadowienia domu, ochrony piwnic przed wodą gruntową czy ochrony działki przed zalewaniem.

Oferowane usługi:

• badania podłoża gruntowego sondą wierconą ręczną
  • badania podłoża gruntowego sondą dynamiczną DPL i DPM
  • makroskopowa ocena gruntów
  • opinie i dokumentacje geotechniczne

Projektowanie

Naszym Klientom oferujemy następujące prace, związane z projektowaniem dla budownictwa.

• wykonywanie projektów architektoniczno-budowlanych domów jednorodzinnych
  • kreślenie projektów warsztatowych

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą MaZoTECH.

Kontakt:

e-mail: wojcicka.malgorzata@wp.pl

www.mazotech.pl

ul. Kasperków 47,

34-312 Międzybrodzie Bialskie

Dane firmy:

MaZoTECH Małgorzata Wójcicka. Usługi geotechniczne i projektowe.

34-312 Międzybrodzie Bialskie, ul. Kasperków 47

NIP:   553-247-20-09        REGON:   364517126

MaZoTECH Małgorzata Wójcicka Usługi geotechniczne i projektowe realizujemy na terenie województwa śląskiego: Katowice, Sosnowiec, Częstochowa, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Cieszyn, Będzin, Bieruń, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec.