Szkolenia Online Microsoft Office Excel

Szkolenia Online MS Excel PeZet Szkolenia Marcin Żurek

W dzisiejszych czasach każdy z nas czy to w pracy czy w domu używa komputera z programem MS Office Excel. Wiele osób nie wyobraża sobie pracy przy komputerze bez tego programu. Znajomość obsługi programu MS Excel jest potrzebna głównie pracownikom biurowym oraz stanowi podstawę pracy księgowych i analityków. Znajomość programu od podstaw zwiększa Twoje szanse w znalezieniu pracy. Podczas szkolenia nauczysz się efektywnie i praktycznie wykorzystywać arkusz kalkulacyjny. Microsoft Excel umożliwia wpisywanie danych liczbowych i wartości do komórek oraz wykonywanie na nich różnych operacji.