Szkolenie Online MS Project

Szkolenia Online MS Project PeZet Szkolenia Marcin Żurek

MS Project to profesjonalny program służący do planowania, nadzorowania realizacji oraz raportowania projektów w firmie dzięki któremu zarządzanie projektami i pracownikami stanie się wydajniejsze i efektywniejsze. Podczas oferowanych przez naszą firmę szkoleń – MS Project w zarządzaniu projektami oraz MS Project podstawy harmonogramowania – zapoznasz się z obsługą tego programu oraz poznasz podstawowe zasady dotyczące tworzenia harmonogramów w programie MS Project.