Szkolenia dla Firm Adobe Photoshop

Szkolenia dla Firm Adobe Photoshop PeZet Szkolenia Marcin Żurek

Adobe Photoshop jest programem służącym do obróbki graficznej zdjęć, grafik rastrowych, map bitowych oraz tworzenia animacji trójwymiarowych. Dodatkowo program ten daje możliwość stworzenia interfejsu stron www i aplikacji oraz umożliwia pracę z materiałem video. Na szkoleniu poznasz narzędzia i pojęcia związane z obróbką zdjęć cyfrowych, a także metody przeprowadzenia profesjonalnego retuszu zdjęć i tworzenia fotomontażu.

Szkolenia dla Firm Adobe Photoshop PeZet Szkolenia Marcin Żurek

Kurs Szkolenia dla Firm Adobe Photoshop w Krakowie organizujemy również w innych miejscowościach na terenie województwa małopolskiego: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Sucha Beskidzka, Wadowice, Wieliczka, Zakopane

Szkolenia dla Firm Adobe Photoshop PeZet Szkolenia Marcin Żurek

Kurs Szkolenia dla Firm Adobe Photoshop w Warszawa organizujemy również w innych miejscowościach na terenie województwa mazowieckiego: Warszawa,  Radom, Płock, Siedlce, Białobrzegi, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kozienice, Legionowo, Lipsko, Łosice, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów